Poslední dobou se roztrhl pytel se spolupracemi mezi PUBG a jinými hry, jako například s TERA či s Resident Evil 2. A nyní přišel čas přímo pro hráče PUBG, i když pouze na konzoli PS4. Tuto akci okomentoval Tawhwan Noh z PUBG Corp.

Naše kolaborace s Horizon Zero Dawn pokračuje v šlépějích našich předchozích spoluprací jako Uncharted nebo The Last of Us. Abychom zapadli mezi tyto dvě série, spolupracovali jsme s Guerilla Games (tvůrci Horizon pozn. red.) na konceptu, designu a produkčních elementech. Jako fanouška Horizon Zero Dawn mě výsledky této práce ohromily a nemůžu se dočkat, až uvidím naše fanoušky tyto předměty používat či nosit. 

A čeho všeho se dočkáme? To ukazuje tento obrázek.

Každý předmět získáme splněním určitého úkolu. Nejdříve ze všeho dostanete Eclipse Top a to pouze za to, že se přihlásíte do samotného PUBG.

Eclipse pánev získáte za zabití desíti nepřátel pomocí kuše.

Eclipse Kar98k si můžete zakoupit v obchodě, jeho cena je stanovena na 8000 PB.

A nakonec Eclipse Mask, kterou získáte odehráním 10 her.

Celý event poběží od 5. března do 5. dubna a předměty se budou hromadně distribuovat každé pondělí a čtvrtek. Nově se do započítaných zabití počítá i doražení nepřítele kuší.

Je celkem škoda, že se PUBG rozhodlo akci uspořádat pouze pro hráče na PS4, ale vzhledem k exkluzivitě Horizon Zero Dawn je to celkem pochopitelné. My doufáme, že se něčeho podobného v blízké době dočkáme i na PC.