Je to týden od toho, co jsme vám, naší komunitě, děkovali za překonání více než dva roky starého rekordu v počtu zaregistrovaných hráčů. I když jsme z něj byli nadšení, stále jsme si společně s Mazarinim říkali, že onen počet, tedy 325 registrovaných týmu, možná dokážeme ještě posunout. Nabídli jsme vám tak turnaj, jehož maximální kapacitu jsme stanovili na 384 týmů, a registrace jsme nechali puštěné o něco déle.

A vy jste opět dokázali nejen to, že Valorant má před sebou velmi nadějnou esportovou budoucnost, která začíná nabírat na obrátkách již měsíc v beta testování, ale také to, že Grunex má zkrátka tu nejlepší komunitu, a za to vám děkujeme. Do LG UltraGear Valorant turnaje se nám totiž zaregistrovalo přes 400 týmů, tudíž více než 2 tisíce lidí.

My ale rozhodně nezastavujeme, a chystáme pro vás další příležitosti a turnaje, ve kterých si budete moct zahrát. Ve čtvrtek pro vás chystáme rychlý CZC turnaj o poukázky v celkové hodnotě 13 tisíc korun, a o víkendu pokračuje rozjetá série LG UltraGear Valorant, která v sobotu nabídne tzv. Last Chance, tedy kvalifikaci v podobě BO1 pavouka, a mimo jiné také další možnost pro překonání rekordu. Maximální počet slotů se totiž zastavil na 512 týmech, a tajně doufáme, že této hranici přiblížíme. V neděli pak proběhne Grand Finále jakožto vyvrcholení této série.

O dalších turnajích zatím mluvit nemůžeme, ujišťujeme vás ale o tom, že jich je rozplánovaných hned několik. Stále tak máte čas nejen na získání klíče, pokud patříte mezi #notyet gangu, ale také na sestavení týmu. Skládejte, trénujte, a možná i vy vyhrajete hodnotné ceny. A ještě jednou- Děkujeme!