Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je rozhodně Cyberpunk 2077 od studia CD Project RED. Svoji speciální edici herní konzole Xbox One X nedávno představil Microsoft. Pokud již konzoli máte, můžete sáhnout po sluchátkách. Speciální edici bezdrátových headsetů totiž představuje SteelSeries. Výrobce přitom přímo spolupracoval s vývojáři.

Speciální edice Arctis 1

K dostání budou hned dva bezdrátové modely. Arctis 1 Wireless pro Xbox v edici Johnny Silverhand, jak již název napovídá, jsou určená především pro Xbox. Nabídnou konektivitu přes 2,4Ghz síť, která zaručuje nízkou prodlevu a bezztrátový zvuk. Sluchátka připojíte i k PC, Androidu a Nintendo Switch.

Zvukové měniče si v tomto případě výrobce vypůjčil z modelu Arctis 9.

Oficiální headset hry Cyberpunk 2077 byl navržen podle nejslavnějšího rockerboye a jeho ikonické robotické ruky. Johnny Silverhand Edition je unikátní podobou nového produktu určeného pro konzoli Xbox – SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox.

Druhým modelem je pak Arctis 1 Wireless Netrunner Edition. Tento headset připojíte bezdrátově k PS4, PC, Nintendo Switch a Android zařízením. Pomocí 3,5mm jacku pak i k Xboxu.

Předlohou tohoto headsetu byla herní schopnost zobrazit neviditelnou síť v reálném světě.

V obou případech vás sluchátka přijdou na 129,99 euro včetně dopravy. Jedná se o limitované edice, proto s nákupem neotálejte. Model Netruner Edition je možné již teď předobjednat na CZC.cz.

Příslušenství pro ostatní modely

SteelSeries myslí i na vlastníky modelů řady Acrtis Pro. V oficiálním obchodě proto naleznete příslušenství pro modely Acrtis Pro, Acris Pro Wireless a Arctis Pro + GameDAC. Jedná se hlavové mosty a magnetické kryty náušníků.

K dvěma exkluzivním headsetům přidává SteelSeries jedinečné sady příslušenství k modelu Arctis Pro. Ty jsou inspirovány třemi hlavními společnostmi v Night City – Arasaka, Militech a Kang Tao.

Jedna sada tohoto originálního příslušenství přijde na 40 euro a k dostání je opět v oficiálním obchodě.