Brazilský LOCK//IN se sice v současné chvíli ještě stále hraje, přípravy na další velký mezinárodní turnaj jsou ale taky v plném proudu! Valorant Masters se bude hrát mezi 11. a 25. červnem v japonském Tokiu a bude to opravdu podívaná! Opět se můžeme těšit na partnerské týmy Valorantu, tentokrát jich bude ale jen dvanáct. Dva týmy budou čínské, zbytek pak rozhodnou zvláštní ligové turnaje v regionech EMEA, Pacific a Americas. Každý region za sebe vyšle minimálně tři nejlepší týmy těchto turnajů, jeden z regionů však dostane jedno místo navíc v závislosti na tom, ke kterému regionu patří tým, který vyhraje turnaj LOCK//IN. Jeden z regionů tedy vyšle dokonce 4 týmy.

Oproti LOCK//INu bude tentokrát formát turnaje opět double-elimination, týmy tedy i po první prohře dostanou šanci svůj výkon napravit v dalším zápasu.

Všechny tři ligové regionální turnaje budou probíhat od 26. března do 28. května. V EMEA se turnaj bude konat v Berlíně, v americkém regionu v Los Angeles a v Pacifiku v jihokorejském Seoulu.

To jsou zatím všechny informace, které máme, o dalším průběhu VCT vás ale ještě určitě budeme informovat!