Nechvalně známý streamer Opat04 patří k těm největším na tuzemské scéně, věnuje se převážně League of Legends. Během posledních několika týdnů streamoval denně a začal také své putování v nové lolkařské sezóně.

Během ní musí každý hráč odehrát deset rozřazovacích zápasů, které určí, kde svoje roční putování hodnoceným žebříčkem začne. V takto důležitých zápasech samozřejmě tečou nervy a hráči s ne úplně zvládnutým sebeovládáním často používají chat ve hře k tomu, aby řekli spoluhráčům, jaká to jsou jelita (ovšem použijí trochu jiné výrazy). Přesně to byl i Opatův případ. Během hraní častoval své spoluhráče nadávkami tak dlouho, až mu od Riotu přišel trvalý ban. 

Opat pak oznámil na svém Instagramu, že se streamováním končí a vydělané peníze pošle na charitativní účely do zvířecích útulků a taky na boj proti požárům, které v současnosti pustoší Austrálii. Žádá také své diváky, aby zrušili subscibe na jeho kanále, a zbytečně tak neztráceli peníze.

Podle našeho odhadu se ale ke kariéře streamera Opat brzy vrátí, ukončil kvůli němu studium a pokud víme, nemá jiný zdroj příjmů.