Na Twitchi nalezneme spoustu zajímavých streamerů. Jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších je Richard Tyler Blevins alias Ninja. Jednalo se o jednoho z největších tvůrců na internetu, výrazně ho proslavila battle-royale hra Fortnite. Sám Ninja ale před časem oznámil, že si bere pauzu. Vzhledem k několika signálům to vypadá, že pauza bude na delší dobu.

Ninja a jeho pauza

Před několika lety byl Ninja profesionálním hráčem Halo a díky vzestupu battle-royale her rostla i jeho popularita. Nějakou dobu streamoval na Twitchi, aby se pak přesunul na Mixer, kde pár měsíců zůstal. Když pak platforma padla, populární streamer se vrátil k fialové barvě. Začátkem září překvapil všechny své fanoušky, když si na Twitteru změnil přezdívku na "User not Found" (Uživatel nenalezen).

Koncem srpna Ninja na Twitter napsal, že potřebuje pauzu a vůbec netuší, kdy a kam se vrátí. Na tom, že si změnil jméno, by nebylo nic zvláštního. K tomu přišel, ať už dobrovolně či nedobrovolně, o svého partnera na Twitchi. Není možné říci, kdy se populární streamer vrátí. Není jediným tvůrcem, který si bere pauzu. Také streamerka Pokimane se nedávno vrátila z dobrovolné dovolené. Prý má v plánu na platformě vysílat mnohem méně. 

Ninja není jediný bývalý profík ve Fortnite, který si vzal pauzu. Podobný osud potkal jeho kolegu Hamlinze, který si oddechl od streamování a na Twitch se vracel jen sporadicky.