Sice čtvrtá sezóna skončila, ale spolupráce s Marvelem ani náhodou. Podle nejnovějších uniklých informací totiž fanoušci komiksů dostanou další nášup oblíbených postaviček. Tentokrát se to neomezí pouze na Marvel, ale ukáže se i jeden člen DC stáje.

V nejnovějším updatu datamineři nalezli tyto tři Marvel postavy - Black Panther, Captain Marvel a Taskmaster, kteří zřejmě budou součástí balíčku jménem Marvel: Royalty & Warriors Pack. Black Panther se očekává delší dobu. Možná byl plánován již na předchozí sezónu jako NPC, ale je možné, že kvůli smrti filmového protagonisty byly plány přehodnoceny (v souborech má postava stále NPF tag). Taskmaster je zase aktuální z toho pohledu, že se bude jednat o záporáka v připravovaném solo filmu o Black Widow.

Zástupcem DC bude podle všeho Green Arrow, kterého můžete znát ze seriálu Arrow (6. sezon). Zřejmě se bude jednat o skin dostupný pouze v rámci předplatného Fortnite Crew, což může přesvědčit dost lidí proč skočit do tohoto programu, protože skiny z něj nelze jinde získat.

Jak u Marvel, tak u DC je zatím vše spekulace a přesné datum vydání neznáme.