Dnes do hry dorazila další aktualizace. Tentokrát jde o jednu z těch větších. Co je nového?

Kromě zmíněných novinek níže budou moci hráči hlasovat o předmětech, které se příště objeví v obchodě. První hlasování vypukne už tento týden.

Nová lokace Moisty Palms 

Namísto pouhého navrácení bývalé lokace Moisty Mire s bažinovou tématikou mohou nyní hráči vyzkoušet neobvyklý mix pouště a bažin. Pokud si hráč v této lokaci dřepne, promění ho to v náhodný předmět, díky čemuž se může snadno skrýt. Z převleku se lze dostat tlačítkem pro střelbu (levé tlačíko myši).

Greasy Grove 

Na místě, kde se dříve nacházela ledová plošina, je nyní zpět město Greasy Grove. Na své si tam tak přijdou všichni ti, kteří milují tacos, Durr Burger zde ale nehledejte. V této lokaci budou navíc tacos padat přímo z nebe a každý, kdo se k nim přiblíží, začne automaticky tancovat. Alespoň že při tancování budou hráči nezranitelní a bude se jim regenerovat zdraví, jinak by to bylo nebezpečné! Hráči si tak budou muset dávat pozorpouze na přesouvající se zónu.

Tacos je navíc možné konzumovat, což doplní 10 životů a štítu. K tomu také hráči obdrží na malou chvíli bonus k rychlosti pohybu.

Změny zbraní: 

  • Odstranění zbraně Burst SMG (UZI)
  • Navrácení zbraně Tactical SMG (TEC9)

Změny na mobilních zařízeních: 

  • Přidání možnosti nastavit si citlivost pro stavění a editování
  • Přidání přepínače pro míření, který bude podporovat i ovladač
  • Přidání možnosti vypínat a zapínat akceleraci pohybu při doteku
  • Přidání podpory 60FPS pro iPhone X

Kromě změn do hry dorazilo také obrovské množství oprav chyb hry a novinek v režimu Creative, které v tomto článku nejsou uvedené.

Support a Creator 

Pokud se vám článek líbil, můžete nás ve hře podpořit zadáním kódu pro Support a Creator: Nejdeto. Za veškerou podporu děkujeme!