S vývojem infotainmentu v automobilech Tesla se mohli řidiči postupně zabavit na zastávkách kromě sledování Netflixu i hraním her. Od jednoduchých hříček se do velkých obrazovek dostávaly i indie a menší hry jako je Stardew Valley nebo Cuphead, v budoucnu by se ale katalog her mohl značně rozšířit, a to i na mnohem náročnější tituly.

Během AMD konference jsme se totiž dozvěděli, že technologie RDNA 2 se nenachází pouze v nové generaci konzolí, ale také v nových autech Model S a Model X. Společně s novými grafickými kartami pohání celý systém i AMD Ryzen procesory, které dohromady dokážou přinést výkon až 10 TFLOPs.

To by znamenalo, že by systém Tesly dokázal vyprodukovat stejný výkon jako PlayStation 5 – což v komentáři následně potvrdil i Elon Musk. Lisa Su, ředitelka AMD, ve videu tvrdí, že tento výkon je spuštěn pouze v případě, že bude řidič hrát AAA hry – snad se tedy brzy dozvíme, jaké hry do infotainmentu Tesly zamíří. Z dříve prezentovaných fotografií se počítá, že sem zamíří Cyberpunk 2077.