Hra PlayerUnknown's Battlegrounds se znovu na Grunexu objevuje v kompetitivním modu, touto novinkou potěšíme všechny turnajové nadšence. Společně ve spolupráci s partnerem OMEN od HP otevíráme sérii turnajů s populárním formátem Squad

Na turnaji budeme exkluzivně spolupracovat s největšími českými PUBG osobnostmi Nikolaiem "Mazarini" Lazarevem a Martinem "spajKK" Benešem. Vítězové se dočkají exkluzivní odměny -  zájezdu na Gamescom 2018 do německého Kolína nad Rýnem. 

Připravili jsme si pro vás sérii tří turnajů ve formátu Squad FPP. První dva turnaje jsou kvalifikační ze kterých postupuje 16 nejlepších týmů do Grand Finále. První kvalifikační turnaj začíná druhou červencovou sobotu 14. 7. 2018, další následuje v neděli 15. 7. 2018. Samotné Grand Finále vám přineseme v neděli 22. 7. 2018OMEN Arcade PUBG Squad Cup je určen pro všechny české a slovenské amaterské týmy, které registrací vyjadřují souhlas, že v případě výhry budou po dobu účasti na turnaji i zájezdu reprezentovat značku OMEN od HP. 

Vítězný tým z finálového turnaje vyhraje zájezd na Gamescom 2018 do německého Kolína nad Rýnem v srpnu od 20. 8. 2018 do 22.8. 2018. Každý hráč z vítězného týmu tedy vyhrává zájezd na Gamescom s dopravou, ubytováním a samozřejmě vstupem. Z Prahy do Kolína nad Rýnem se odjíždí v pondělí (20. 8.) a v úterý (21.8.) bude program vyhrazen pro Gamescom. Následující den (22.8.) se odjížní po hotelové snídani zpět do Prahy. 

 

Sleduj OMEN PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči, si nepřijdou zkrátka, protože turnaj bude vysílaný online. Kvalifikační a finálové zápasy uvidíte v podání streamerů: Nikolaie "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále a Martina "spajKK" Beneše na jeho Twitch kanále. Rozhodně si nenechte ujít živé vysílání z vůbec prvního kompetitivního turnaje s formátem Squad v podání těchto dvou populárních streamerů a zkušených hráčů.

 

Vyhraj zájezd na Gamescom pro tebe a tvého kámoše!

I jako divák máš možnost soutěžit. Pokud se ti na streamu během kvalifikací v turnaji OMEN Arcade PUBG Squad líbila nějaká akce, zábavný moment, přísný kill, nebo cokoli jiného, tak prostřednictvím tohoto formuláře nám zašli odkaz na twitch clip, nebo screen shot, nebo krátké video spolu se svojí přezdívkou, kterou by si chtěl uvést v losování do soutěže. Čím více kreativní, tím lépe, jsme otevřeni všem bláznivým meme, vtipně editovaným klipům apod., jak se říká kreativitě se meze nekladou.

Naše produkce vybere šest nejlepších tvoreb do finálového slosování o kterém budou rozhodovat diváci na streamu, konkterétně na Twitch kanálu během finálového turnaje, který je plánovaný na 22.7.2018 od 13:00.

Výherce si odnese 2x zájezd na Gamescom 2018 do německého Kolína nad Rýnem v srpnu. To znamená, že vyhrává zájezd na Gamescom s dopravou, ubytováním a samozřejmě vstupem.  Z Prahy do Kolína nad Rýnem se odjíždí v pondělí (20. 8.) a v úterý (21.8.) bude program vyhrazen pro Gamescom. Následující den (22.8.) se odjížní po hotelové snídani zpět do Prahy. 

 

Zaregistruj se do turnaje a dominuj!

Již ve čtvrtek 12. 7. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje a do druhého turnaje se regitrace otevře v pátek, tedy 13.7. 2018 od 20:00 hodin, tak se neváhejte přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen pro 192 týmů (tzn. kapacita je 96 týmů na jeden kvalifikační turnaj).

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje: OMEN ARCADE PUBG Squad Cup Pravidla

Podmínkou účasti/získání výhry v turnaji je minimální věk 15 let!

Co si odnese vítězný tým?

1. místo / tým
1x zájezd na Gamescom 2018 do Kolína nad Rýnem

Každý tým svou účastí v turnaji i v soutěži vyjadřuje souhlas, že v případě výhry (zájezdu, komfortním autobusem na Gamescom 2018 do německého Kolína nad Rýnem v srpnu od 20. 8. 2018 do 22.8. 2018)  je k vycestování do zahraničí způsobilý a zavazuje se  po dobu účasti na turnaji i zájezdu reprezentovat značku OMEN od HP. Zároveň se hráči zavazují neprezentovat jakékoliv jiné konkurenční značky po dobu účasti na turnaji i zájezdu. Pokud nastane situace, kdy vítěz turnaje nemůže odcestovat, jeho výhra propadá bez náhrady a nelze ji jakkoliv vymáhat či kompenzovat. V takovém případě postoupí první další způsobilý tým dle pořadí v turnaji., nebo v soutěži.

 

Notebooky OMEN od HP

Skvělé herní notebooky od partnera OMEN od HP zakoupíte v originálním HP obchodu!

 

Notebooky OMEN od HP

 

PUBG turnaje s Mazarinim každý víkend pouze na Grunex.com!