Jelikož Instagram umožňuje funkci otázek, rozhodli jsme se, že odpovědi pro Vás připravíme zde v nové rubrice „Otázky a odpovědi“. Jeden z hlavních důvodů je ten, že vás nechceme zbytečně spamovat v Instagram Stories. Navíc příspěvky se zobrazují ve Stories pouze na 24 hod. Vše je tedy přehledně v nové sekci.

Na začátek je dobré připomenout, že se občas vyskytly stejné otázky, takže odpovíme dohromady. Do výběru otázek jsme tedy zařadili pouze jednu z dané kategorie, abychom se zbytečně v odpovědích neopakovali. Všem děkujeme za nejrůznější dotazy. Už žádné zbytečné zdržování, jdeme na to.

Proč už nejste tolik aktivní jako dřív? :(

Na celou Fortnite sekci jsme pouze 2. Ať už se jedná o grafiku, psání článků nebo odpovídání vašich dotazů v soukromých zprávách. Do budoucna bychom rádi pomoc v našem týmu uvítali, jen je to velmi složité.

Kam letí kostka?

Jsou tři možnosti. Dusty Depot, Loot Lake nebo jižně od Haunted Hills

Vrátí se mi někdy Refoundy?

Měly by co nejdříve. Pokud se tomu tak nestane, tak stačí napsat na Support Epic Games.

Co si myslíte o updatech ve Fortnite? Za mě spíše spíše dělají to co komunita nechce, než chce.

Updaty jsou velmi diskutabilní téma, což dokazují nejrůznější komentáře od TOP hráčů. Vždycky je nutné se na to podívat z obou stran - ze strany komunity a ze strany vývojářů. Vývojáři se snaží oživit hru co nejvíce, aby nestagnovala. Hráč má potom možnosti vyzkoušet velkou škálu zbraní, předmětů nebo různých vychytávek po mapě. Za nás je to v pořádku, i když některé předměty se nám zdají moc silné. Důkazem může být B.R.U.T.E., který se objevil s příchodem 10.sezóny. Hráči musí více taktizovat a přizpůsobovat se vývoji. Nicméně my osobně bychom raději uvítali zcela novou mapu. Uvidíme, jak se Fortnite bude dále vyvíjet.

Je Fortnite horší než předtím? Dle mého názoru ano.

Velmi těžká otázka, na kterou snad ani neexistuje přímá odpověď. Byly hodně dobré sezóny, některé zase byly otřesné. Vývojáři se snaží hru rychle měnit, přičemž někomu to může být proti srsti a někdo to zase rád uvítá. Pokud ti máme tedy odpovědět dle našeho názoru, tak je pro nás v tuto chvíli Fortnite horší. Ono je tam více faktorů - např. hráči jsou stále lepší. Největší mínus vidíme ve stejné mapě, která je prakticky 2 roky stejná.

Od kdy hrajete Fortnite?

Začali jsme docela pozdě. Od 3.sezóny.

Budete dělat soutěže, že třeba někoho vylosujete a ten musí s váma dát win?

Soutěže budou. Tvůj nápad se nám líbí, určitě ho více promyslíme.

Která sezóna se vám líbila nejvíce?

Nejvíce se nám líbila 4.sezóna. Ono je to taky o tom, že jsme v té době začínali (od 3.sezóny) a hra nás strašně bavila. Začátečnické nadšení trošku upadlo, ale to je naprosto normální.

Hrajete s fans?

Ano, hrajeme. S fans jsme už hráli docela dost zápasů. Stačí nám napsat do zpráv na Instragramu a pokud budeme mít čas, tak určitě rádi zahrajeme.

Ví se něco ohledně secret skinů?

Vždycky přicházejí po 7.týdnu v nové sezóně.

Proč Epic Games nedává free skiny?

Z něčeho musí žít. Skiny zdarma většinou dávají při nějaké akci.

Ve hře nejsou Bruti. Já mám challenge, že s ním mám zatančit, tak co mám dělat?

Minulý týden byly dočasně odstraněny ze hry, v důsledku nečekané chyby. Nyní už by tam měli být. Pokud se někdy stane, že něco zmizí a vy ještě nemáte challenge, tak se nebojte, jedná se pouze o dočasné odstranění. 

Kdy bude další turnaj?

Už brzy. Stačí sledovat náš web (viz. odkaz)

Co dělat, když mi ukradli účet a Epic Games stále nic nedělají. Dokonce jsem jim psal i na support.

Založit nový účet, zapnout dvoufázové ověření a nikomu svoje přihlašovací údaje nedávat. Už se nám hodněkrát stalo, že nám někteří hráči posílali svůj nick a heslo do zpráv. To prosím nedělejte. NIKOMU NEPOSÍLEJTE SVOJE ÚDAJE.

Proč už nepokračujete na své nové stránce?

Přešli jsme na novou stránku (viz. odkaz)

Myslíte, že se vrátí Risky Reels?

Veškeré názvy nových lokací si můžete přečíst v tomto článku (viz. odkaz)

Bude tento profil aktivní jako dřív?

Budeme se snažit, ale bohužel je nás málo :-( 

Budou nějaké nové zbraně?

Určitě budou. Stačí nás sledovat a dozvíte se více.

Jakou děláte školu?

Studujeme VŠE v Praze, obor Informační management.


To je z vybraných otázek vše.  Pokud máte nějaký akutní dotaz, tak můžete využít níže komentáře k příspěvku nebo nás můžete osobně kontaktovat na Instagramu či Facebooku. Děkujeme vám za velké množství položených dotazů.

Support a Creator

Líbil se ti tento náš článek? Naši tvorbu můžeš podpořit pomocí použití kódu Support a Creator: Nejdeto. Děkujeme!