Ubisoft oznámil další pokračování série Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Dočkáme se už letos a hru uvedl poměrně dlouhý trailer plný akce a nastínění příběhu. Opět půjde o otevřený svět, ovšem tentokrát nás čeká poloostrov Aurora, jenž slouží jako základna hi-tech firmy Skell Technologies. Její drony vám budou způsobovat spoustu problémů.

Vydavatel představil Breakpoint jako “evoluci” Wildlands, které se může pochlubit více než 14 miliony hráčů, takže novinka po směru hratelnosti půjde podobným směrem. Herní svět bude opět pořádně rozmanitý, kromě džungle vás bude čekat sníh nebo aktivní sopka.

Mimochodem pokud máte Wildlands a ještě jste nehráli poslední speciální operaci Oracle, měli byste to napravit. Příběhově je totiž propojená s dějem v Breakpoint.

Samozřejmostí budou nové zbraně, jejich vylepšení, druhy nepřátel a počítá se také s PvP. Níže se můžete podívat na první screenshoty.

Ghost Recon: Breakpoint vyjde 4. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ubisoft plánuje rovněž betu, zatím pouze oznámil, že předobjednávka vám garantuje přístup. Dá se ale čekat, že se dostane i na ostatní.

Ubisoft rovnou ukázal 13 minut ze hry