Ibai to opět dokázal. Španělský streamer si v sobotní večer připsal rekordní sledovanost a dostal se tak na špičku nejsledovanějších kanálů na Twitchi. Více jak 6hodinovou show plnou boku přitom nedoprovázela žádná videohra. Platforma vlastněná Amazonem si přitom rovněž připsala jeden působivý rekord.

Ibai Llanos si na sobotní večer připravil působivou boxerskou show. Při ní vystoupily hvězdy tamní scény a samozřejmě nechyběl ani hudební doprovod. To vše se odehrávalo v Olympic Pavilion of Badalona, kde se v roce 1992 konaly boxerské zápasy v rámci Olympijských her.

Hlavní hala pro až 12 tisíc diváků byla svědky nejen parádní akce, ale také dvou rekordů na Twitchi. První si připsala samotná platforma, když na ní v jeden moment zavítalo 6 642 217 diváků, tedy o téměř 100 tisíc více než v maximu v době pandemie.

O to více neuvěřitelné je, že polovina diváků, konkrétně 3,35 milionů uživatelů zapnulo Ibaiův stream ve španělštině. Základna fanoušků mluvících španělsky je vskutku obří. Maxima dosáhl streamer okolo 19. hodiny, kdy vrcholil jeden z boxerských duelů.

Předchozí rekord držel streamer David "The Grefg" Martinez s 2,47 miliony diváků v jeden moment, když odhaloval skin do Fortnitu.