Trialů, kdy si na svých zařízeních můžete zahrát dané hry zdarma bez omezení po určitou dobu, je poslední dobou vydáváno čím dál více. Proč ne, naberou větší jistoty, zda o danou hru opravdu stojí a vývojáři zase přitáhnou nové hráče. Dlouho jsme však neměli šanci, zahrát si na PlayStationu nebo Xboxu One i multiplayerové funkce her bez vlastnění potřebných prémiových služeb. Nyní však u první zmíněné konzole, tedy u PlayStationu, budeme mít tuhle možnost.

Od této středy 15. listopadu až do pondělí 20. listopadu, počínaje i konče ráno v 11 hodin, si budou všichni hráči na svém PlayStationu 4 vyzkoušet multiplayer u všech těch her, které vlastní - PS Plus nebudou potřebovat. Stejně jako u bezplatných víkendů, i zde chce Sony své hráče nalákat na výhody této služby. Nemusíte se nikde registrovat, stačí se v daném období připojit a hrát.

Potencionálním zákazníkům o PlayStation Plus připomínáme, že kromě multiplayerového hraní služba zpřístupňuje každý měsíc dvě hry zdarma a slevy na další nákupy na PlayStation Store.

Jistě vás napadá otázka, zda je podobná akce plánována i pro Xbox One. Je nám líto, o ničem takovém zatím nepadlo ani slovo.