Už tě nebaví rankedy? Máš rád pohodovou atmosféru ARAMky a rád při ní relaxuješ s přáteli? Pak jsme na tebe mysleli v další turnajové CZC.cz sérii. Rozhodli jsme se tentokrát pro odpočinkový mód, ve kterém může vyhrát opravdu každý! Stačí sehnat partu kamarádů, připojit se do turnaje, vylosovat si pořádné meta picky a jít si to za doprovodu Xnapyho komentáře rozdat s nepřáteli.

Jak už je zvykem, společně s CZC.cz jsme si pro ty nejlepší v každém turnaji připravili poukazy na nákup. Každý člen vítězného týmu si tak odnese 800 Kč na nákup v online obchodě CZC.cz. Poukaz v hodnotě 400 Kč je zase připraven pro každého člena týmu, který skončí na druhém místě.

 

Přijď si s Xnapym vychutnat ARAM stream na twitch.tv

Každým ARAM turnajem vás bude provádět zkušený komentátor a známá tvář domácí scény Petr ''Xnapy'' Jirák na kanále twitch.tv/czctv. Jak se popasuje s nelehkou úlohou komentovat akcí nabitou ARAMku?

 

Formát turnaje

Během následujících několika týdnů se můžete těšit na tři 5v5 ARAM turnaje hrané klasickým single elimination pavoukem. Hry se zakládají pomocí custom hry na serveru EUNE. Hru zakládá vždy výše postavený tým.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj super ceny

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

Ceny pro vítěze: 

  • 1. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 800 Kč/hráč + 1600 RP + Ryze + Triumphant Ryze skin + XP boost na 4 výhry
  • 2. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 400 Kč/hráč + 1200 RP + XP boost na 4 výhry
  • 3. místo: 800 RP + XP boost na 4 výhry
  • 4. místo: 400 RP + XP boost na 4 výhry
  • 5.-8. místo: XP boost na 4 výhry

Pro vyplacení ingame odměn je třeba účasti alespoň 16 týmů. Aby vznikl nárok na odměny v podobě RP, musí být váš tým přihlášen do našeho turnaje také na stránce League of Legends Events.

 

 

Máš odvahu postavit se soupeři klidně i s týmem supportů? Tak ukaž, kdo je pánem ARAMky!