Hlavní fáze je úspěšně za námi a Grunex Masters zná nejlepších 16 týmů československé scény. Neuvěřitelné vypjaté souboje a dobře mířené střely nakonec ukázaly ty nejlepší, náš prize pool je ale určen pouze pro několik vybraných. O ten budou celky bojovat už 5. a 6. května – ale ani vy, diváci a fanoušci, nebudete ochuzeni.


Náš turnaj totiž podpořilo i samotné studio PUBG Corporation, které nám do rozdávání dalo spoustu oficiálního PUBG merche. Na oba finálové dny jsme si tak připravili velkou soutěž, které se může zúčastnit každý z vás! A o co že soutěžíme?

První finálový den vylosujeme velký balíček pro jednoho šťastného vítěze. Ten se skládá z pánve s PUBG motivem, podložky Sanhok, sportovního vaku s PUBG potiskem, PUBG tašky, PUBG trička (L nebo M) a nakonec PUBG propisky.

Obrázek z našeho Instagramu - všechny novinky nejen o Grunex Masters najdeš na @grunexcom!

Na druhý finálový den máme připravený podobný balíček, fanoušci se mohou těšit na set s PUBG pánví, podložkou s PUBG motivem, sportovním PUBG vakem, PUBG taškou, PUBG tričkem (L nebo M) a nakonec PUBG propiskou.

A jak můžeš vyhrát? Úplně jednoduše - stačí sledovat finálové klání na Twitchi. Když budeš dávat pozor, může jeden takový drop přistát i u tebe doma!


Grand Finále Grunex Masters bude tedy pořádně nabité. Přijďte zafandit svému oblíbenému týmu, podívejte se na komentovaný přenos z pražského Grunex studia a rovnou si zasoutěžte o limitovaný PUBG merch přímo od vývojářů!