Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a neexistuje lepší způsob jak je zakončit než Predator Rainbow Six Siege Cupem o parádní finanční odměnu! Acer Predator si pro vás společně s Grunexem připravil pokračování úspěšné Rainbow Six Siege série turnajů, která vyvrcholí v zářijovém Grand Finále. Napínavou turnajovou atmosféru vám zprostředkuje DeeThane na svém streamu. Do boje o 10 000 Kč se totiž pustí společně s vámi!

Hrát budeme v dobře známém režimu TDM - Bombs. Všechny zápasy kvalifikace se odehrají formátem BO1. Výjimkou je finálový zápas v kvalifikaci. Ten se odehraje BO3 a rozhodne o seedingu v Grand Finálovém pavouku. Všechny duely Grand Finále odehrajeme ve formátu BO3.

Vyzvi DeeThana v živém vysílání na Twitch.tv!

Vysílání turnaje se zhostí samotný DeeThane. I on přislíbil účast v turnaji a tak se můžete těšit, že ho v živém vysílání vyzve právě váš tým. No a když se vám podaří DeeThane porazit, bude připraven vás turnajem provést z pozice komentátora. Nezapomeňte si proto naladit jeho twitch kanál.

 

Zaregistruj se do turnaje a probojuj se k vítězství!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

Co čeká vítěze velkého finále Predator R6S 5v5 Cupu?

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým