Dnes v noci proběhl event The Game Awards, na kterém mimo předávání cen dochází i k oznámením od vývojářů určitých her. A tak se stalo i pro hru PUBG: Battlegrounds, kde byl oznámen přechod na free to play model, tedy skoro.

Od 12. ledna 2022 bude PUBG: Battlegrounds zpřístupněno všem hráčům zdarma, ale má to háček. Zadarmo si budete moci zahrát jakýkoliv herní mód KROMĚ Ranked módu a Custom módu, to znamená Normal mód, Team Deathmatch a Training mód.


Battlegrounds PlusPro zpřístupnění "plné verze" hry si musíte zakoupit DLC ("BATTLEGROUNDS PLUS") v hodnotě 12,99 $. Navíc jako uvítání dostanete určité skiny + 1300 G-Coinu.

Hráči, kteří hru už vlastní dostanou automaticky status "Plus" a s tím i všechny výhody v tomto DLC + jeden set skinů navíc

.

Zadarmo si tedy můžete hru vyzkoušet (bez omezení), pokud se vám hra bude líbit koupíte si DLC a můžete hrát Ranked nebo Custom mód za lepší cenu než je nyní (29,99 €).

Pokud se zaregistrujete ještě před přechodem na free to play, dostanete ještě pár skinů navíc. Registrovat se můžete zde.

Vývojářům je jasné, že tento přechod také přiláká více cheaterů, proto dochází i k posílení anti-cheatu o kterém si můžete přečíst zde.