O tom, že PUBG je hra bohatě zásobována skiny není pochyb. Mnohdy jsou skiny přiměřené atmosféře hry, někdy se to ale nemusí úplně vyvést. Známým dataminerem s přezdívkou PlayerIGN byly vydolovány informace o nových skinech, které vypadají opravdu zvláštně. Artwork, který je jako titulní tohoto článku ukazuje jejich část a také ukazuje štít, který by mohl do hry přijít, vzhledem k tomu, že se objevil v traileru už v létě roku 2019. Níže jsou všechny vydolované skiny.

V tomto případě je možné předpokládat, že půjde o aprílový vtip, nicméně skinů je dost na to, aby si PUBG z komunity prostě jen vystřelilo. Dále se také objevila aktualizovaná mapa Erangelu pro tento event, je k vidění níže.

Mezi další nové skiny patří i skin na bednu s dropem, motorku, letadlo, ze kterého se skáče a padák. Vše nasvědčuje tomu, že pravděpodobně proběhne nějaký krátkodobý event s pohádkovou tématikou.

Nedávno proběhla soutěž o nejlepší návrhy tří skinů - mikiny, zbraně M416 a padáku k příležitosti 3. výročí PUBG. I tyto skiny už by měly být hotové a brzy budou všem rozdány ve hře zdarma. Na shrnutí všech vydolovaných skinů se můžete podívat ve videu přímo od dataminera níže.