Ať už jste jen casual nadšenec do PUBG nebo berete hru torchu vážně, nyní máte možnost registrovat se do nového turnaje pořádaného společností Samsung. Pro tento účel byla vytvořena Samsung Odyssey League, která vám může zajistit opravdu bohaté Vánoce.

Organizace turnaje

Toto klání bude probíhat ve dvou kolech - národní a mezinárodní. V prvním kole se odehrají menší turnaje v rámci republiky a jejich vítěz postoupí do mezinárodního turnaje se streamem, studiem a všemi náležitostmi mezinárodních turnajů. Zároveň byl v prvním kole pořadateli vybrán pro každou zemi jeden influencer, pro Česko byl zvolen SpajKK.

SpajKK je považován za průkopníka PUBG na české scéně, a to hlavně díky své bývalé aktivitě v profesionálním (zahraničním) týmu Dignitas. Po kariéře profesionálního hráče v PUBG ale neskončil a dále se věnoval hře od Bluehole na svých streamech, kde aktivně pořádal a zúčastňoval se turnajů jak národních, tak mezinárodních.

Registrace a ceny

  1. Registrovat se může každý na stránkách samsung.com.
  2. Výherce (tým) národního kola (CZ/SK) vyhraje 4 herní monitory 27" Odyssey G7
  3. Kvalifikace do národního kola bude probíhat 26. - 29. října a knock out, ze kterého vzejde vítěz pak 13. listopadu 2020. Vítěz postoupí do evropského finále, kde bude hrát o ceny v hodnotě 25 000 eur.

Jak bylo zmíněno výše, v národním kole se bude hrát o prohnuté monitory Samsung Odyssey G7 s úhlopříčkou 27", VA panelem a QHD rozlišením pro hraní ve 2K a 1ms odezvou. Rychlou komunikaci mezi hráčem a hrou pak zajišťují low input lag funkce a pro větší požitek z hraní bez trhání nechybí ani FreeSync a G-Sync. Samozřejmě nechybí ani rychlá obnovovací frekvence 240 Hz pro ještě plynulejší požitek z hraní.

Registrace do turnaje je zdarma a vyhrát může každý, proto neváhejte svůj 4 členný tým co nejdříve přihlásit.