Původní díl Sniper Elite V2 vyšel již v roce 2012. V něm jste se zhostili role snipera, který byl vysazen do nacistického Německa. Vašim úkolem bylo sabotovat raketový program V2, zabít významné vědce či ochránit ty, kteří chtějí podpořit spojence.

Během včerejšího livestreamu nám Rebbelion po únicích z minulých dní potvrdil remaster Sniper Elite V2. Studio slibuje vylepšenou grafiku, podporu 4K a HDR a nové hratelné postavy. Máme se dočkat i multiplayeru pro 16 hráčů. V balíčku se navíc budou nacházet všechny DLC a možnost zabít Adolfa Hitlera. Remaster vyjde během tohoto roku na PC, XONE, PS4 i Swich.

Hra byla dokonce již ohodnocena Australskou ratingovou společností, díky čemuž víme, že jejím vydavatelem bude 505 Games.

Sniper Elite 3 Ultimate Edition

Studio dále pracuje na speciální Nintendo Switch edici Sniper Elite 3. Ta má být plnohodnotnou hrou i s multiplayerem, který bude moct fungovat i lokálně.

Sniper Elite VR i úplně nový díl Sniper Elite

A jako kdyby toho nebylo málo. Rebbelion spolupracuje s týmem Just Add Water, které stojí za hrou Oddworld: New ´n´ Tasty, na samostatném VR titulu, který by měl být tím nejlepším VR Sniper titulem. A úplně nakonec jsme se dozvěděli i to, že se aktivně pracuje na úplně novém díle Sniper Elite 5.

Studio má tedy spoustu práce před sebou a my doufáme, že se vše povede.