Probuďte v sobě duši bojovníka a přijďte vyrvat pár kostí či orgánů z těl svých soupeřů. Grunex, společnost Czech Arcade a distributorská společnost Cenega, stojící za takovými tituly jako například Rage 2 nebo Borderlands 3, pořádají s partnerem ZOWIE by BenQ turnaj v nejnovějším díle legendární mlátičky Mortal Kombat 11. Vlastníte-li PlayStation 4 s touto hrou, můžete si i vy na turnaji dojít pro celkové vítězství a je o co hrát. Ti nejlepší si odnesou kromě finanční odměny i esportové monitory od značky ZOWIE by BenQ.

Jak bude turnaj probíhat?

Svoji kvalitu budete muset nejprve dokázat v online kvalifikacích. K dispozici máte dvě. Z těchto kvalifikací poté postoupí nejlepší čtyřka hráčů do offline finále. Pokud by vám ale online prostředí nesedělo, poslední finalisté budou vybráni v offline kvalifikaci, odkud postoupí osm nejlepších.

Šestnáct finalistů nakonec změří síly na offline eventu v pražském Re-Play studiu. Všechny kvalifikace i offline finále se odehrají klasickým turnajovým pavoukem. Offline kvalifikace se odehraje ještě před finále v ten samý den na stejném místě.

Co si odnesou nejlepší bojovníci?

Pro trojici nejlepších hráčů jsou připraveny tyto ceny:

Zaregistruj se do turnaje už nyní!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Tak začněte trénovat, váš ovladač by neměl vychladnout, protože v tomto turnaji stojí výhry za to!

Projekt pořádá společnost Cenega společně se značkou ZOWIE by BenQ