Videa z kanálu Viva La Dirt League jsme vám tu již několikrát ukazovali, ale teď vám chceme představit jejich sérii na téma logiky v PlayerUnknown's Battlegrounds. Každý tyto situace ze hry známe, ale kluci z Viva La Dirt League je nejenom natočili, ale zároveň byli hlavními účinkujícími. A je to neskutečná sranda, podívejte se sami.

Klasický příklad komunikace ve hře, kdy váš spoluhráč uvidí nepřítele za stromem. Ale když stojíte v lese, tak se někdo za stromem hodně špatně hledá. 

 

Red zóny. Všichni je nesnášíme, protože nás hrozně zdržují. Ale někteří z nás jsou poněkud speciální (například já) a pokračují v lootění hlava nehlava, aniž by si všímali padajícíh bomb. A občas na to doplatí.

 

To, že nemůžeme nosit některý gear svým spoluhráčům, některé pěkně vytáčí a já jsem jedna z nich. Proč prostě nemůžeme vzít dva batohy? Pak vznikají tyto situace, které ovlivňují naše přátelství!

 

Přiznejme si to, všichni nenávidíme souboj beze zbraně v PUBG. Proč? Protože vypadá přesně takto:

 

Další situace, která zamává s důvěrou v tým. Celý tým je dole, kromě jednoho člena. A ten se nemůže rozhodnout, zda riskne svůj život pro tým, nebo je nechá umřít a sám zkusí vyhrát.

A pak jsou tu hráči jako tento. Hrdinové, jejichž srdce je plné odvahy, kteří vsadí svůj život, jen aby mohli promluvit do duše hráči, který řekl něco ošklivého o jejich mámě.