Již dlouhodobě se traduje, že Twitch má pro udělování banů dvojí metr. O tom se již po několikáté mohl přesvědčit i nejznámější slovenský streamer Restt, který byl včera již po šesté zabanován, tentokrát za údajné zveřejnění sexuálně explicitního obsahu.

Sám streamer zprvu úplně nechápal, co vlastně provedl, v průběhu dne však na svůj Twitterový účet zveřejnil, že jeho 7 denní ban obdržel za "pár čárek v chatu" (ban byl pak dle vyjádření streamera na Youtube zkrácen na 3 dny). Restt totiž v průběhu streamu ukázal ASCII Art (výtvarné umění, které pracuje s počítačovým textem jako s výtvarným médiem), na nímž bylo vyzobrazeno ženské poprsí. Jen pro představu, stejně dlouhý ban obdržel i streamer Novby, za svůj skandál s fekáliemi.

Na svém Twitteru se pak ještě trefně podivil nad celou situací - "ja len nechapem preco to je na ban ked v sekcii nizsie maju hole prdele a prsia a natriasaju sa pred publikom pisu si mena na prsia za subs/donos kde ani z daleka nemusia mat ludia 18."

S Resttem nám nezbývá, než souhlasit. Vyhodnocování délky banu ze strany twitche je mnohdy opravdu podivné a v dalších kategoriích twitche se občas dějí daleko horší věci.