Thomas se skupinkou svých přátel unikl z nástrah Labyrintu. Společně prošli zkouškou ohněm při vražedné cestě přes Spáleniště. Mnohokrát si mysleli, že už je konec, že to nemůže být horší. Přesto mají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí teprve před sebou.

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit?

Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu.


Soutěž

EDIT: Soutěž je ukončena. Dnes vyhrávají tito soutěžící:

  1. místo - Davecech
  2. místo - wdenda
  3. místo - prazskyhradek

Díky všem za účast, prosíme výherce, aby odpověděli na Grunex zprávu, ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí u další soutěže.

Chtěli byste vyhrát zajímavý merch s motivem filmu? Třeba batoh ne nepodobný tomu, co používají herci na plátně? Zúčastněte se naší soutěže, hrajeme o tyto ceny:

Batoh Kniha Náramek

Dvacátému, čtyřicátému a šedesátému správně odpovídajícímu soutěžícímu na naši otázku pošleme výhru, jednotlivé ceny jsou rozdělené takto:

  1. cena - Batoh + Kniha + Náramek
  2. cena - Batoh + Náramek
  3. cena - Kniha

Stačí abyste správně odpověděli na naši otázku a měli trochu štěstí, výherce vyhlásíme tuto neděli odpoledne - výherce jmenujeme v tomto článku a napíšeme jim zprávu zde na Grunexu. Tak hodně štěstí a užijte si film: