Společnost SteelSeries představuje klávesnici Apex 7 TKL Ghost a lehkou herní myš Aerox 3 Wireless Ghost. Obě periferie patří do limitované spirituální edice.

Apex 7 TKL Ghost

Apex 7 TKL Ghost edice je vyhotovena v podobě bez numerického bloku. Pevný hliníkový rám doplňují odolné zesílené klávesy tvořené z PBT materiálu v „Ghost“ provedení. Vlastní mechanické spínače zaručující 50 milionu kliknutí, OLED Smart Display s vestavěnou pamětí slouží jako místo pro různé informace ze hry nebo z komunikační aplikace Discord. RGB podsvícení tvoří jednotlivé diody pod každým tlačítkem schopné rozzářit klávesnici 16,8 miliony barev.

Aerox 3 Wireless Ghost

Bezdrátová herní myš s ultralehkou konstrukcí váží pouhých 68 g a je optimalizována pro rychlé pohyby. Integrovaný snímač TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci se společností PixArt a hladké kluznice vyrobené ze 100% čistého PTFE dále umocňují lehkost a rychlost ovládání. Myš nabízí výdrž baterie až 200 hodin, rychlé nabíjení přes univerzální USB-C a duální možnost připojení přes 2,4 GHz síť, resp. Bluetooth. Technologie AquaBarrier je navržena tak, aby chránila zdánlivě obnažený vnitřní prostor, což dokládá i získaná certifikace IP54.

Dostupnost

SteelSeries Apex 7 TKL Ghost je nyní celosvětově k dispozici za 179,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.

SteelSeries Aerox 3 Wireless Ghost je nyní celosvětově k dispozici za 109,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com nebo u vybraných lokálních prodejců.