Třetí sezóna nesoucí název Vibin nám dovanula na ostrov jednu velkou nekončící párty. Zatančete si na parketu, projeďte se na divokých zvířatech anebo si užijte horskou dráhu. To ale není vše! Obměnil se i arzenál zbraní, takže máte opět co zkoušet. Ať už na dálku či na blízko, nových zbraní je více než dostatek. Zapojte se do 3. sezóny a šiřte dobrou náladu!

Na mapě rozkvetl pozoruhodný strom, který s sebou přinesl nový zajímavý biom plný fialových stromů a prapodivných hub. Po menších houbách je možné skákat. Užijte si nádhernou floru, plavte pod úžasnými vodopády, hledejte ukrytou kořist v jeskyních anebo se nechte vystřelit gejzírem. Proběhněte mapu a podívejte se, jak se okolí tohoto stromu mění. 


Vypěstujte si vlastní strom

Zasaďte Reality Seed Pods a vypěstujte si stromek. Starejte se o svůj stromek, plejte kolem něj nežádoucí rostlinky a tešte se z kořisti, ve které můžete dosáhnout až legendární úrovni. Pravidelně kontrolujte stav svého stromku, ať nepropásnete šanci na nejlepší úrovně zbraní, které z něj můžete získat. Až váš stromek uvadne, zasaďte semeno, které po něm zůstalo! Avšak pozor...váš strom může být jiným hráčem vypleněn a předměty z něj může ukrást. 


Zábavní park čeká!

Po opadnutí války je čas na zábavu! Vydejte se do bývalé centrály jednotek IO v Covert Cavern a užijte si zábavu, která na vás čeká. Nasedněte do Balleru a projeďte se na dráze! Navíc, když ujedete 2000 metrů, splníte tím úkol!


Divoká jízda

Největší zábavou je prohánět se po mapě na kanci nebo vlkovi! Naskočte na své oblíbené zvíře, které si vyhlídnete a ochočte si jej. Abyste mohli bojovat, není zapotřebí ze zvířete slézat., ale můžete střílet přímo z jeho hřbetu. Váš ochočený mazlíček se bude pak držet ve vaší blízkosti. Jeho výdrž však není neomezená a po nějaké době si musí zkrátka zdřímnout, aby načerpal nové síly.


Nemoc z bouře

Díky nové mechanice ve hře se musíte mít na pozoru při delšímu pobytu v bouři. Pokud v ní budete příliš dlouho, dostanete bouřkovou nemoc, která způsobí, že jste vůči účinkům bouře méně odolní než ostatní. Před tím, než tuto nemoc chytnete, budete včas varováni, v tu chvíli ale musíte z bouře okamžitě ven. Bouřkovou nemoc není možné úplně vyléčit. Po tom, co jí chytnete se mimo bouři budete cítit v pořádku, ale jakmile se do ní opět dostanete, bude vám vaše zdraví ubývat rychleji, jelikož u vás nemoc opět propukne v plné síle. 


Battlepass

Zahoďte spory za hlavu a spojte se! V novém battlepassu se dočkáte opravdu skvělých odměn. Na jeho konci vás čeká samotný Darth Vader! Mimo něj v battlepassu naleznete tyto postavy:

  • Evie
  • Snap
  • Adira
  • Stormfarer
  • Malik
  • Sabin

Později si dokonce budete moci odemknout světově proslulého archeologa Indiana Jonese! A to už je pořádná odměna.

 


NOVÉ ZBRANĚ

  • Two-Shot Shotgun
  • Designated Marksman Rifle (DMR)
  • Hammer Assault Rifle