Tyler "Tyler1" Steinkamp, legenda hry League of Legends, jenž dostal ban na dobu neurčitou, se po 613 dnech vrací zpět na League of Legends scénu. Riot jej zabanoval za slovní urážky, úmyslné smrti na podporu protihráče, sdílení a překupnictví s účty, obcházení fair play systému a obtěžování hráčů. Není to očividně žádný svatoušek, ale na svém Twitteru se nechal slyšet, že chce změnit svou pověst z nejtoxičtějšího hráče na nejnapravenějšího hráče. 

Ihned po vypršení banu se Tyler převlékl za Dravena a pustil stream. Na Twitchi jej během 20 minut přivítalo více, než 400 000 diváků naráz, čímž překonal rekord streamera Fakera, jenž měl 245 000 sledujících v jednu chvíli. Jednu dobu byl chat plný pouze oznámeními o subech a brzy se začal Twitch některým divákům padat, očividně platforma není na tento nápor připravena, narozdíl od čínské Panda.tv, který vydrží i milion diváků v jednu chvíli. 

Každopádně Tyler ukázal, že si svého unbanu váží, protože nebyl toxický a dokonce uznával protihráče. Uvidíme, zda se mu to bude dařit i v budoucnosti.