Od 6.12. do 8.12.2018 probíhalo ve švédském Stockholmu LAN finále GLL ligy, které se zúčastnilo sedm nejlepších celků z Evropy, šest z Ameriky a tři z CIS regionu. Týmy se popraly o částku 100 000 dolarů! Šanci na finále měly také české týmy eSuba a LegitDefault, bohužel se ani jednomu týmu nepodařilo probojovat do TOP 7.

Během tří hracích dnů bylo naplánovaných každý den 5 her, přičemž z celkových 15 her se odehrálo 8x mapa Erangel a 7x mapa Miramar. Mezi kvalifikovanými týmy chyběl tým M19, který vyhrál druhou sezónu této prestižní ligy.

Nakonec trofej zůstává v CIS regionu, jelikož vyhrál tým Unique ve složení Standin, Playwithme, Adouz1e a MSTRBTR a odnáší si 40 000 dolarů. Na druhém místě skončil tým Optic Gaming a vyhrávají 20 000 dolarů a na místě třetím FaZe Clan, který jako jediný dokázal překonat hranici 100 killů a odnáší si 10 000 dolarů.

Celkovou tabulku naleznete na tomto odkaze, kde si můžete zjistit statistiky jednotlivých her. Na twitch kanále GLL můžete taktéž najít záznamy jednotlivých her, které jsou opravdu kvalitní a stojí za zhlédnutí.