Neuběhla moc dlouhá doba od příchodu nového agenta Harbora do hry, a opět nás čekají nemalé změny v této oblasti agentů, konkrétně v jejich schopnostech. Změny nás čekají ale také v jiných oblastech. Twitterový účet ValorLeaks totiž odhalil, co nového by nás mohlo čekat v budoucích patchích. Pojďme se na to tedy postupně podívat.


Obsah


Cypher

Neural theft (X)

Cypherova ultimátka byla při aktivování pomocí protivníkova mrtvého těla doteď schopna zobrazit lokaci všech protivníků na několik sekund. Tato schopnost se mu ještě rozšíří, a to tak, že se protivníci zobrazí dvakrát, kdy podruhé to bude po 4sekundovém intervalu.

Trapwire (C)

Trapwire také dostane buff, a to co se týče jeho délky, která se zvýší z 1000 na 1500. Hráčům Cyphera se tak naskýtá mnohem více možností, jak trapwire umístit.

Fade

Nightfall (X)

Funkce této samotné ultimátky se nijak nemění, jen se zvýší počet ultimate points k její aktivaci, a to ze 7 na 8.

Prowler (C)

  • Délka trvání Prowleru se z 3 sekund sníží na 2,5 sekund.
  • Délka trvání oslepení při zasažení Prowlerem se z 3,5 sekund sníží na 2,75 sekund.
  • Doba mezi kousnutím Prowlerem a oslepením se z 0,4 sekund zvýší na 0,6 sekund.

Uživatelské rozhraní

Na vrchu stránky Lobby se nově objeví lišta, která umožní přepínat mezi jinými stránkami, aniž by se hráč musel vracet na domovskou stránku, jako to bylo doposud.

Zde se můžete podívat, jak by to mělo vypadat:

Nová mapa

O nové mapě toho moc nevíme, snad jen to, že se připravuje, a její krycí jméno je „Jam“.

Tak co říkáte na tyto změny? Buff Cyphera udělal spoustě hráčům radost, nerf Fade některým taky, ale rozbouřila se také diskuze o Chamberovi, který by měl být podle většiny hráčů taktéž nerfnut. O tom ale zatím žádné informace nemáme, tak se budeme muset nechat překvapit v budoucnu.