[Valorant] První týden turnaje East: United je za námi! Kdo je jeho vítězem?
Esport Valorant Článek [Valorant] První týden turnaje East: United je za námi! Kdo je jeho vítězem?

Nga Thi Nguyen

5. 1. 2023 11:59

Začal turnaj Valorant East: United! Kterým týmům se dařilo v jeho prvním týdnu?

Počínaje 2. lednem odstartoval 1. týdenní turnaj sérii turnajů VALORANT East: United. V něm se proti sobě postaví týmy z našeho regionu, které tak dostanou šanci ukázat své schopnosti a vyhrát peněžité ceny.

Od pondělí do středy se v rámci 1. týdenního turnaje proti sobě postavilo dohromady 71 týmů, a my již známe výsledky jejich zápolení. Pojďme se na ně tedy podívat!

Na prvním místě se umístil tým armani briefs s ruskými a litevskými hráči a jedním ukrajinským hráčem. Z turnaje si odnášejí 400 dolarů, a rovněž také postup do měsíčního finále, kde si budou moct zahrát až o 600 dolarů.

Na druhém místě se umístil tým INCOGNITO, který vyhrál 200 dolarů.

O třetí a čtvrté místo se pak dělí týmy GRINDMORE a Szach Mat, kteří si také odnášejí výhru, a to v hodnotě 90 dolarů.

Z našich českých týmů se nejvýše umístil tým EAST LEFTOVERS, který ve čtvrtém kole eliminoval vítěz turnaje armani briefs, a umístil ho tak na 9.-16. místo.

Již 9. ledna ale dostanou týmy znovu šanci se kvalifikovat v 2. týdenním turnaji. Jak si povedou české týmy můžete sledovat s českým komentářem na streamu Grunexu, nenechejte si to tedy ujít!