Postupem let se z Fortnite stal neopomenutelný titul na videoherním poli, ve kterém najdeme takřka všechny vesmíry –⁠ nedávno se do hry přidal Geralt z Rivie, Doomguy a v minulosti i MCU. Epic Games myslí i na hudební kulturu, a tak v předchozích letech uspořádal živé koncerty Ariany Grande a Travise Scotta. Jak to nyní vypadá, do hry by mohl mířit další umělec.

Podle zdroje Insider Gaming uzavřela společnost dohodu s australskou rapperskou hvězdou The Kid Laroi. Ten by mohl mít svůj virtuální koncert už 24. či 25. ledna, přičemž záznam z celého vystoupení by měl být ve hře dostupný po dobu jednoho měsíce. Bohužel, více detailů dostupné nemáme a nikdo neví, jestli je únik pravdivý. Minulý rok jeden z leakerů oznámil, že k vydání předělávky Dead Space bude event ve Fortnite. Předělávka má vyjít 27. ledna, a tak ještě je nějaký čas.

The Kid Laroi je populárním australským umělcem. Může se pochlubit hitem "Stay" s Justinem Bieberem, který byl dlouho jedním z nejposlouchanějších hitů v Americe v době vydání. Přestože je Laroiovi teprve devatenáct, ve svém životě toho už dokázal mnoho. Uvidíme tak, jestli se únik ukáže jako pravdivý.