Exkluzivita tuhle, sleva támhle a najednou máte svou sbírku her rozházenou do několika launcherů a nevíte, který zapnout první. Tento problém se pokusil vyřešit GOG se svým programem GOG Galaxy 2.0, který hlavní herní klienty spojuje do jednoho. Všechny dostupné hry z těchto launcherů budete mít tedy na jednom místě.

Dosud byla aplikace dostupná pro pozvané uživatele, dnes v noci ale GOG dovolil stáhnout Galaxy všem. S tímto krokem také do programu přibylo mnoho aktualizací a nových funkcí.

Oficiálně launcher podporuje zatím jen GOG a Xbox Live, ale open-source komunita už vytvořila podporu i pro Steam, Epic, Battle.net, Uplay, Origins a mnoho dalších.

Hry si do Galaxy 2.0 můžete také přidávat manuálně. Uvidíte i své přátele (i když chat s nimi ještě není podporován) a jejich aktivitu.

Vše má ale své minusy. Stále budete původní launchery potřebovat, každá hra se spustí společně s launcherem, který je s ní provázán. GOG Galaxy navíc ukazuje jen obchod GOG, do všech ostatních obchodů musíte přes původní aplikaci. Na českou nebo slovenskou lokalizaci si také ještě musíme počkat.