Čtyři kvalifikace, jedno Grand Finále, jeden vítěz. CZC.cz PUBG Squad Cup má za sebou všechny turnajové fáze a pro vítězství si nakonec došli všem dobře známí hráči z týmu eXtatus. Cenu "Forrest Gump" si vyběhal hráč GG_Libuska a nejvíce poškození v Grand Finále věnoval soupeřům MPS_Double. Proběhlo také vyhlášení divácké soutěže o poukazy na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč, zda jste mezi šťastlivci zjistíte na konci článku.Grand Finále plné zajímavých momentů

Pro ty, kteří nestihli stream nebo některou z jeho částí přinášíme už tradičně sestřih těch nejlepších akcí. Čekají na tebe vyhrocené souboje, precizně hozené granáty, ale i nepovedené rotace.Kdo byl skutečným MVP?

Diváci na základě hlasování rozhodli v anketě o nejužitečnějších hráčích turnaje, stali se jimi:

MPS_Kejdoran (eXtatus)
oKKo (eSuba)
sundej_boty (Trust Universe)


 

Co si odnesly ty nejlepší týmy?

Poz. Tým Prizemoney Voucher na CZC.cz
1. eXtatus 6 000 Kč 800 Kč/hráč
2. Trust Universe 4 000 Kč 800 Kč/hráč
3. Gifted Gaming - 400 Kč/hráč


Kdo získal ocenění za individuální výkony?

Ocenění "Strašný hity!" za největší udělené poškození v Grand Finále - MPS_Double

Ocenění "Forrest Gump" za nejvíce naběhaných kilometrů v Grand Finále - GG_Libuska


Vyhlášení divácké soutěže

Po celou dobu turnaje si mohli odnést hodnotné poukazy také diváci přítomni na streamu a fanoušci naší facebook stránky. Na facebooku jsme vítěze již vybrali a je na šase představit si i dva šťastlivce, kteří správně zodpověděli kvízovou otázku a jejich odpovědi byly vylosované. A výherci jsou...JoreusXDDaliiK. Gratulujeme!