Stránka pro dospělé, kterou zná snad každý internetový uživatel, se podělila o řadu zajímavých statistik. Mezi řadou grafů nechybí ani ty odkazující na herní kulturu. Server PornHub se pochlubil nejen nejvyhledávanějšími postavami, ale i tituly a zmiňuje také přístup z různých konzolí.

Mezi nejvyhledávanějšími herními postavami nalezneme na prvních dvou příčkách Laru Croft a D.Vu. Obě postavy patří ke stálicím a jejich ladných křivek se hráči evidentně nemohou nabažit. Zajímavější je situace dále. Třetí je totiž Super Mario. Uživatelé ho dost možná vyhledávali kvůli instalatérské zápletce.

Některá další jména jsou rovněž celkem překvapivá. Videa pro dospělé s Pikachuem nebo Argoianem ze Skyrimu musejí být velmi zajímavá. Vysoká umístění Tify, Jill Valentine, Claire Redfield nebo Brigitte si dokážeme celkem rozumně odůvodnit.

Došlo i na nejvyhledávanější hry. Zde s jasným přehledem zvítězil Fortnite s velkým náskokem před Minecraftem. Na dalších místech nalezneme hry, které se v žebříčku pohybují již delší dobu. Jde například o Overwatch, Pokémon, Apex Legends, Roblox nebo GTA 5.

Do žebříčku se nově zařadilo Brawl Stars, nebo například Genshin Impact. Velký posun vpřed zaznamenal Cyberpunk 2077. Polepšil si o devět příček.

Zveřejněn byl také graf návštěvnosti podle konzolí. Největší podíl si udržel Playstation s 60 %. Konzole od Microsoftu využívá 36,8 % uživatelů.

Naopak Nintendo konzole a handheld PS Vita jsou na ústupu. Malá obrazovka přitom problémem není, jak si ukážeme v dalším grafu.

Z počítačů chodí na web jen 14 % uživatelů. Valná většina využívá mobilní telefon. Bohužel v této grafice nejsou specifikované konzole. Nevíme tedy, do jaké kategorie patří.