Spolu se streamerem Peacemakerem jsme si pro vás tento měsíc připravili sérii Trust Gaming Rainbow Six Siege 5v5 turnajů. Které týmy si odnesly kvalitní sluchátka a další ceny od Trust Gaming?

K dosažení na finále bylo třeba, abyste se jako tým umístili na první nebo druhé příčce v jedné z kvalifikací. V té první se to podařilo týmu Trakal ma Jackuje díky jejich ostřílené sestavě, které naplnila úlohu favorita a ovládla celou kvalifikaci. Druhým kvalifikovaným týmem byla nová jména z HexCom eSports R6, jehož sestava nám všem dokázala, že umí hrát proti špičce! Druhá kvalifikace nám nabídla hned několik napínavých zápasů. Po dlouhém boji nakonec postoupili Hrdinové z nebes a Bez Organizace.

Finálová čtveřice už byla jasná a tak šlo do tuhého. Hned první zápas byl velmi vyrovnaný. Bez Organizace si dokázali poradit s týmem Trakal ma Jackuje až po náročném čtyřhodinovém boji. Hrdinové z Nebes přehráli HexCom eSports R6, když na obou mapách zvítězili 6-0. HexCom eSports R6 si nakonec odnesli alespoň bronzovou medaili. V grandfinále si nic nenechali utéct Hrdinové z Nebes, když se po pohodlné výhře 3-0 nad Bez Organizace mohli radovat z prvního místa!

Ceny pro vítěze: