Na subredditu Apexu se opět objevil další update o tom, jak se zatím hře vede. Dozvěděli jsme se, že vývojáři opravdu ví o všech problémech s padající hrou a budou se je snažit co nejdříve opravit. Měl by tomu pomoct i speciální nástroj, který bude implementovaný do hry. Ten bude zaznamenávat samotný pád hry a všechny okolnosti s ním spojené. 

Hlavní zprávou je ale to, že se vývojářům podařilo identifikovat a zabanovat už přes 16 000 cheaterů. Zároveň se chystají přidat i report tlačítko, aby se chytání nepoctivých hráčů stalo o něco jednodušší. 

Dále Community Manager Jayfresh říká, že Respawn opravdu chce naslouchat svým hráčům a být co nejvíce transparentní. Napomoct by tomu měl denní update na subredditu, ve kterém se bude Jayfresh svěřovat s tím, na čem jejich tým právě pracuje. Ne vždy to budou velké zprávy, jde zejména o to, aby hráči zůstali v obraze. Dočkat bychom se měli i livestreamů produkčního týmu, které započnou se startem první sezóny.

Je vidět, že takovýto osobitý přístup ke komunitě dělá ten správný dojem, a doufáme, že takový zůstane ještě dlouho, protože se nám opravdu líbí. Chválíme i použití redditu. Díky tomu mohou vývojáři okamžitě vidět feedback komunity a ihned na něj reagovat.