Pojďme se kouknout, co nám zima přinesla, máme zde opravdu pěknou sérii nátěrů na vaše ocelové miláčky.


Stepní sněhová bouře

Tato kamufláž napodobuje černou půdu mírně práškovanou sněhem. Díky svému jednoduchému designu, Stepní sněhová bouře vypadá dobře na jakýmkoli vozidlu. I když je možné ji instalovat na všechna období, je tato kamufláž obzvlášť dobrá na zimních mapách.

Cena za odemknutí této kamufláže je od 65 goldů až po 1,200 goldů podle tanku a tieru.

Ohnivý Sentinel

Čínské technické stromy vozidel rychle zaujaly ve World of Tanks Blitz! Jen ty vybrané střední čínské tanky jako Type 58, T-34-1, T-34-2, WZ-120, 121 a prémiový Type 59, jsou hodné tohoto vzácného planoucího nátěru.

 


Cena za odemknutí této kamufláže je 200 goldů za tier V a stoupá až po 1,200 goldů za tier X.

Lovec

Aby SuperPershingy dokázaly bojovat v řadě s Panthery a Královskými tygry, odborníci z praporu údržby je rozšířili o další pancíř. Pláty pro přední pancéřované části trupu a pláště byly odříznuty od částí, které se nacházely v blízkosti plátu o 38 mm německé kotlové oceli. Tyto vložky a umělecká díla posádky lze snadno zaznamenat na legendární maskování pro T26E4 SuperPershing.

 

Cena za odemčení této kamufláže je 1,450 goldů.

Ocelový Predátor

Ocelový predátor je založen na historickém maskování německé armády. Bílé, modré a hnědé pruhy ... Co ještě potřebujete, abyste bezpečně skryli takové "malé" vozidlo, jako je Maus uprostřed zimní scenérie?

 


Cena za odemknutí této kamufláže stojí 2,550 goldů.

Legionářská

Co pro vás znamená slovo "legie"? Samozřejmě, první věc, která vás napadne, je Blitz Twister Cup 2017! Wargaming cítil povinnost promítnout krásné vítězství Legie, týmu z evropského klanu LGN ve hře. Seznamte Mause s římským válečníkem po stranách. Je připraven postavit se k nejsilnějším týmům na světě!

Na odemčení kamufláže potřebujete 2,840 goldů. Změní jméno tanku na Legionářský Maus