Nvidia vydala nový ovladač, který počítá s některýma populárníma hrami poslední doby. Dokonce se připravují i na velmi zajímavý World of Tanks 1.0. V této hře budou brzy převedeny všechny mapy do HD. Nemyslím si, že by to byla nutnost, proč ale ne?

"Náš nový ovladač GeForce Game Ready je optimalizován pro verze Final Fantasy XV Windows Edition, Warhammer: Vermintide 2 a upgrade enginu World of Tanks. Kromě toho zvyšuje výkonnost v stále populárnější hře Battlegrounds PlayerUnknown, a to až o 7%. (Seb: na kartách série 10)

Game Ready pro upgrade enginu World of Tanks

World of Tanks z dílky Wargamingu je populární free to play hra spuštěná roku 2010, nyní v roce 2018 obdrží upgrade enginu a hra se posune do verze World of Tanks 1.0.

 

Technologie enginu a verze World of Tanks 1.0 je největším upgradem od spuštění hry. Za účelem zajištění co možná nejlepšího zážitku v nadcházejících verzích (nejen WoT), budete potřebovat nové ovladače Game Ready, které již mohou být staženy a nainstalovány. Další informace o World of Tanks 1.0 naleznete zde.

GeForce Game Ready Driver – Download Now

Nové ovladače GeForce Game Ready 391.01 WHQL si můžete stáhnout pomocí aplikace GeForce Experience, která je bezplatná a doporučována. Je nezbytná pro hraní her, systém a pro zvyšování výkonu aplikací, která také zaznamenává, streamuje hry a poskytuje vám přístup k případným dárkům."