Pawlack Tank je startovním vozidlem nové větve Yoh, přestože se technicky nejedná o tank typu Yoh. Na rozdíl od tanků vyšších úrovní této větve také nedisponuje mechanikou záložního pásu. Vozidlo má v porovnání s ostatními těžkými tanky amerického výzkumu slušnou pohyblivost. Jeho maximální rychlost činí 45 km/h a měrný výkon je 16,2 hp/t.


Hlavní dělo má ráži 90 mm a způsobuje 240 bodů poškození na výstřel. Průbojnost standardních průbojných granátů činí 160 mm a průbojnost speciálních APCR granátů je 205 mm. Čas zaměření je 2,4 s a přesnost 0,42. Doba nabíjení činí 8,4 s.

Tloušťka plátů pancíře dosahuje 140 mm v přední části věže a 127 mm v oblasti korby. Vozidlo má výdrž 950 bodů HP. Úhly sklápění/náměru děla činí –5/15 stupňů.
Pawlack Tank je v porovnání se svými protějšky na dané úrovni poměrně pohyblivým tankem. Má relativně dobře chráněnou věž, ale spíše obyčejné úhly sklápění/náměru děla. Budete je moci využít při hře ve skrytu a na nepříliš strmém terénu, měli byste však mít vždy na paměti, že vaše sklápění děla vám ne vždy umožní udělovat poškození zpoza kopců. Díky své pohyblivosti však toto vozidlo může sebevědoměji měnit pozice.

Dodatečné statistiky:

  • Rozptyl při otáčení věže – 0.14
  • Rozptyl děla při pohybu tanku –0.24
  • Rozptyl děla při otáčení podvozku – 0.24
  • Rozptyl po výstřelu – 3.5
  • Rychlost náboje – 972/1177/853
  • Odpor terénu – 1.2/1.3/2.4

Pokud se chcete podělit o další názory na výše uvedené tanky, použijte prosím následující dotazníky!
Pawlack Tank > https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx...