Velký závod se vrací zpět a my ho budeme moci přivítat již 23. září. Oproti minulému ročníku budete moci využít jednoho ze tří speciálních tanků a zapojit se do akčních závodů převratné rychlosti na pobřežní průmyslové mapě Newport. V historii jste si mohli vybrat pouze jeden závodní tank.

Úžasné turbo

  • Styl udělovaný během akce Velký závod 2019.
  • Je to znamení vysoce trénovaného týmu profesionálních mechaniků a závodních řidičů, hnízdiště skutečných mistrů.

Turbo Team - Wilhelm Mäuschen (Německo) - skuteční mistři své profese, a to jak z hlediska technologie, tak metod tréninku vynikajících závodníků. Usilují o cíl bez ohledu na drsné podmínky tohoto obtížného sportu.

Perfektní spojka

  • Styl oceněný během akce Velký závod 2019. Je to známka opravdu dobrého výcviku technického personálu, který opakovaně pomáhal talentovaným řidičům svého týmu vyšplhat na pódium.

Týmová spojka - Vitaliy Olenenko (SSSR) - Brilantní inženýři a dokonalý technický personál pomohli talentovaným řidičům tohoto týmu více než jednou stát na pódiu. Jejich motto: tlačit vpřed za každou cenu.

Silná přilnavost

  • Styl oceněný během akce Velký závod 2019. Je to známka skutečné profesionality v technických otázkách i při školení vynikajících závodních jezdců.

Grip Team - Abraham Turtle (USA) - Dokonale vyškolený tým profesionálních mechaniků a řidičů je páteří skutečného mistrovství v rally. Zkušenost je jejich prostřední jméno.