53TP Markowskiego se objeví na osmém tieru polského vývojového stromu. Pancíř tohoto tanku je na svůj tier dost solidní a vynikající ve srovnání s jeho předchůdci. Přesto vás nebude zcela chránit před poškozením, jako je tomu u tierů IX-X. Tento tank je převážně přechodný stroj mezi středními a těžkými tanky. Vyniká robusní věž, ale její pancíř je průměrný, ochrání vás před tanky nižších tierů.

Při depresi děla -8 ° bude 53TP vynikat ve zvlněném terénu, bude schopen využít nejvýhodnější (a někdy neočekávané) pozice. Tank bude vybaven 122mm dělem, které bude udělovat 420 bodů poškození, to je trochu více, než ostatní děla těžkých tanků na osmém tieru. Vysoká alfa společně s dobrou depresí děla budou charakteristickými rysy pro topové Poláky. I když ostatní parametry děla TP53 jsou docela standardní.

Jak hrát 53TP Markowskiego? Existuje mnoho způsobů, ale nejpohodlnější je dostat se na nerovný terén a spoléhat se na masivní pancéřovou věž. 420 bodů alfy může ublížit každému protivníkovi, včetně těžkých tanků a doba přebíjení není příliš vysoká.

Vlastnosti tanku 53TP Markowskiego

Fotky tanku 53TP Markowskiego