Jimmy "MrBeast" Donaldson je známý především díky svým téměř virálním videím. V nich rozdává stovky tisíc dolarů svým kamarádům a charitě. Americký youtuber má ovšem vášeň i pro hry a vůbec se tím netají. Na svém Twitteru se již několikrát podělil o své nadšení pro League of Legends. Dle jeho slov se jedná o nejlepší hru, která kdy byla vytvořena. Tato slova je jistě nutné brát s nadsázkou, jenže tweet následoval s komentářem o jednom neskromném životním cíli.

"Jeden z mých životních cílů je vlastnit League of Legends tým". Takto se MrBeast na Twitteru vyjádřil a strhl tak na sebe pozornost esportových osobností a týmů. Ke konverzaci se přidal například Carlos "Ocelote" Rodriguez, vlastník G2 Esports, nebo třeba Sam Mathews, zakladatel Fnatic. Komentář přidal i Marc "Tryndamere" Merrill, spoluzakladatel Riot Games.

Těžko říct, zda se jednalo pouze o vtip, nebo reálnou myšlenku. Zrovna MrBeast dokáže přetavit vize a sny ve skutečnost. Možná se tedy jisté investice do esport týmu od youtubera dočkáme.