Teprve dvacetiletý Američan Timothy Wilks dostal opravdu špatný nápad. Aby na svůj YouTube kanál přilákal více diváku, rozhodl se natočit jinak celkem běžné prank video. Bohužel zvolil opravdu nešťastný druh pranku, jež se mu stal ve finále osudným. Na kameru se rozhodl přepadávat lidi s velkým kuchyňským nožem v ruce.

Jak již bylo naznačeno, prank dopadl tím nejhorším způsobem. Timothy s kamarádem totiž při jednom svém "vtipném" přepadení narazili na partu o něco málo starších lidí. Jeden z přepadených zahlédl dva velké nože v rukách youtubera a jeho kamaráda a vytáhl střelnou zbraň. Následovala střelba, kterou Timothy bohužel nepřežil.

YouTube podobné pranky již delší dobu zakazuje. Je tedy dost možné, že by Timothyho video bylo okamžitě z platformy smazáno. Pravidla totiž udávají, že žerty ohrožující fyzické nebo emoční zdraví jsou zakázána. Výslovně je pak zakázáno přepadení se zbraněmi.

Video by Timothymu slávu jistě nepřineslo a podobné pranky by rozhodně nikdo neměl zkoušet. Policie čin vyšetřuje, aktuálně nebyl nikdo zatčen. Střelec uvedl, že jednal v sebeobraně.