Assassin's Creed: Origins představuje plány na dodatečný obsah

Také letošní Assassin's Creed dostane po vydání spoustu nového obsahu. Budou to hlavně dvě velká DLC v rámci Season Pass, ale také celá řada lákavých novinek zdarma. Majitelé Season Pass dostanou v listopadu dvojici balíčků s novým obsahem, jako jsou zbraně, outfity apod. Také se mohou těšit na 500 Helix kreditů a exkluzivní dýku v den vydání hry.

The Hidden Ones & The Curse of the Pharaohs

Určitě dva největší důvody, proč uvažovat nad Season Pass. Půjde o příběhová DLC, která rozšíří děj hry, ale nebudou na něj přímo navazovat. The Hidden Ones bude vyprávět o rozrůstajícím se vlivu Bratrstva, které se v nových lokacích utká s Římany. Balíček zvýší maximální úroveň a vyjde v lednu 2018.

Druhé příběhové DLC nadchne fanoušky egyptské mytologie. Bojovat budete proti „mrtvým faraonům“ a vše se má proměnit v „noční můru“. Hlavní hrdina bude zjišťovat, jaká kletba stojí za mysteriózním oživnutím faraonů. Vydání je plánováno na březen.

Plánovaný obsah zdarma

Vývojáři plánují také bezplatné aktualizace. Ubisoft trošku čaruje a zařadil mezi ně Photo Mode a The Nomad’s Bazaar, které budou dostupné již s vydáním hry. Photo Mode vám samozřejmě umožní pořizovat propracované screenshoty, které se rovnou objeví na jakési komunitní mapě. The Nomad’s Bazaar jsou potom denní výzvy, za které získáte exotickou výbavu.

The Trials of the Gods vyjde 15 dnů po vydání hry. Jedná se o soubor výzev, kde se postavíte egyptským bohům díky chybě v systému Animus. Začátkem 2018 potom tvůrci přidají Horde Mode, kde budete prostě kosit vlny nepřátel.

Zatím poslední novinka zdarma je Discovery Tour, která byla podrobně odhalena již dříve. Stejně tak už známe hardwarové požadavky PC verze.

Assassin's Creed: Origins vychází 27. října.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace