Bethesda prozradila, kdy vyjde dodatečný obsah pro Wolfenstein II: The New Colossus

Také Wolfenstein II se dočká dodatečného obsahu v rámci Season Pass pojmenovaného The Freedom Chronicles. Půjde o samostatné epizody s novými postavami v hlavní roli. Ta první již vyšla a jmenuje se prostě Episode Zero. Představí všechny tři hrdiny s unikátními schopnosti v úvodní misi.

Za měsíc – 14. prosince – vyjde balíček The Adventures of Gunslinger Joe. Hrdina Joseph Stallion je bývalý rozehrávač v NFL a nyní bude likvidovat nacisty v ruinách Chicaga.

The Diaries of Agent Silent Death bude dostupné od 30. ledna s hlavní hrdinkou Jessicou Valiant. Cíl? Infiltrovat nepřátelské bunkry v Kalifornii a zjistit informace o operaci San Andreas.

Dodatečný obsah zakončí někdy v březnu balíček The Amazing Deed of Captain Wilkins. Zahrajeme si jako americký kapitán Gerald Wilkins a podíváme se na Aljašku.

Tyto balíčky mají přinést více než 9 hodin nového dobrodružství. Dá se čekat, že každý nabídne okolo tří hodin. The Feedom Chronicles Season Pass stojí 25 euro.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace