Bojovnice Enchantress v Injustice 2 už zítra

Bojovka Injustice 2, která měla původně vyjít už v květnu, nakonec vyšla až ke konci roku 2017. Pokud jste si k ní našli cestu, ať už sami, nebo skrze naše články na Grunexu, ve kterých jsme vás informovali o probíhající otevřené betě a následném bezplatném víkendu, zřejmě si u hry nemůžete stěžovat na počet postav.

Soupiska hrdinů, které jsou ve hře dostupné, vůbec není malá. A díky DLC se i nadále pravidelně rozrůstá. Nedávno byl titul rozšířen o bojovníky Atoma, nebo želvy ninja. Už zítra se však dočkáme další novinky v podobě zelené bojovnice Enchantress, která se hráčům předvádí v uvolněném traileru. Patříte-li mezi majitele edice Ultimate, nebo jste si zakoupili Fighter Pack 3, Enchantress si budete moci vyzkoušet už zítra. V opačném případě si ji budete moci odemknout až 16. ledna.

Pokud ve svém herním repertoáru podobnou bojovou hru marně vyhledáváte, můžete si sbírku doplnit na PlayStation 4 a Xbox One na stránkách czc.cz, případně PC verzi na Steamu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace