Čeká na fanoušky Sea of Thieves další beta?

Vydání akčního RPG RPG Sea of Thieves od vývojáře Rare pod Microsoftem se nezadržitelně blíží. Je tak pochopitelné, že se vývojáři v nadcházejících dnech budou snažit, aby o hře dali co nejvíce vědět. Za stejným účelem vydali nové video, které hovoří o pirátském světě a postavách, které se v něm objevují.

Sea of Thieves má za sebou už celou řadu testování, nyní se však objevili spekulace, podle kterých by se případní zájemci měli před vydáním ještě jedné otevřené bety dočkat. Zda je to pravda, nebo nikoliv, uvidíme poměrně brzy, hra totiž vychází 20. března na Xbox One a PC.

Sea of Thieves je velice originální multiplayerová kooperativní akce, která může potěšit multiplatformním hraním. Čeká na vás bohatý, fantastický svět nedotčených ostrovů, příšer a mýtických bytostí. Společně s vaší posádkou se pak pokusíte rozluštit prastaré hádanky, postavit se hordě nepřátel a další námořnické činnosti, které vás při troše štěstí dovedou k pokladu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace