[CS:GO] Detaily IEM World Championship Katowice

Po nedávném zveřejnění informací k IEM Katowice pro League of Legends se dočkali i fanoušci Counter-Strike: Global Offensive. Turnaj Intel Extreme Masters, jehož celkový prize-pool obsahuje 250 000 USD, se do polské arény Spodek vrátí již 3. března 2017 a my konečně známe bližší detaily formátu této události.

IEM Katowice 2017

Celkově se v Katovicích utká 12 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin po šesti. Zápasy ve skupinách budou probíhat v tzv. round robin bo1 formátu (tedy "každý s každým" na jedné mapě). Vítězové skupin postupují přímo do semifinále, zatímco druhé a třetí týmy obou skupin spolu před samotným postupem vzájemně poměří síly.

IEM Katowice 2017

Zápasy skupin proběhnou ve dnech 1. - 2. března bez přítomnosti diváků. Na velkou show v aréně Spodek se můžete těšit ve dnech 3. - 5. března.

Účastnit se bude 12 týmů, z nichž 8 obdrží přímé pozvání. Zbývající 4 týmy budou vybrány prostřednictvím kvalifikací - tří evropských a jedné americké. Na odhalení pozvaných účastníků si však ještě musíme chvíli počkat.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace