Další historické Total War nabídne hráčům Čínu, vyjde tento rok

Total War se letos vrátí ke svým kořenům a po delší době nabídne další plnohodnotný historický díl. Minulý rok také tvůrci odhalili novou odnož Total War Saga, která bude vyprávět kratší historické události. Nové Total War dostalo podtitul Three Kingdoms a potěší vás hlavně v případě, že jste delší dobu snili o prozkoumávání Asie.

Konkrétně se podíváme do starobylé Číny a to roku 190. „Dynastie Chan se rozpadá pod vládou dětského vládce, který je pouhou loutkou tyrana jménem Dong Zhuo. Brutální a represivní síla režimu narůstá, zatímco říše se čím dál více propadá do anarchie.  Jedinou naději představují 3 hrdinové vázáni bratrskou přísahou, společně čelící neodvratné pohromě. Vojenští vůdci z významných rodin společně vytváří křehkou koalici s cílem oslabit moc nelítostného Donga.“ Více zatím o náplni prozrazeno nebylo.

Samozřejmě se můžeme těšit na detailně zpracovanou čínskou krajinu a města. Zveřejněný trailer rozhodně dokáže nalákat. Pokusíte se sjednotit Čínu?

Total War: Three Kingdoms je plánováno na konec letošního roku pro PC.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace